Karnisze na wymiar

 

 
 

ikarnisze.pl oferuje usługe cięcia karniszy do Państwa wymiaru

Karnisz, aby dobrze wyglądał w naszym pomieszczeniu powinien być dłuższy od wnęki okiennej o ok. 40-60cm (po 20-30cm z każdej ze stron).  Wsporniki powinny być rozmieszczone symetrycznie w odległości ok 10-12cm od bocznej krawędzi okna. Karnisz powinien być też nieco dłuższy od parapetu. Dzięki temu będziemy mogli wygodnie zsuwać zawieszone tkaniny poza światło okna. Należy również pamętać, że po zsunięciu aranżacji okiennej okno musi się swobodnie otwierać.

 

WAŻNE:  Przed zakupem karnisza musimy dokładnie zmierzyć szerokość wnęki okiennej oraz parapetu.

Na specjalne życzenie klientów oferujemy karnisze docięte do wymaganej długości. Mając jednak na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży karniszy proponujemy docięcie rur karnisza (o ile jest taka potrzeba) we własnym zakresie. Każdy karnisz zakupiony w naszym sklepie możemy samodzielnie skracać, w warunkach domowych, dokładnie dopasowując jego długość do własnych wymagań. Do przycięcia drążka wystarczy mała piłka do metalu lub do drewna (w zależności od modelu karnisza).

Jeżeli jednak decydują się Państwo na bezpłatną usługę przycięcia rur przez naszą firmę prosimy zwrócić uwagę na fakt, że poszczególne zakończenia przedłużają karnisz o kilka centymetrów (informacja o ile centymetrów dane zakończenie przedłuża karnisz podana jest w opisie każdego modelu karnisza). Podane długości karniszy są długościami samych rur.  

Zakończenia dodatkowo przedłużają karnisz.

 

UWAGA: Jeśli kupimy zbyt długi karnisz, nie musimy go od razu wymieniać. Możemy go samodzielnie przyciąć do odpowiedniej długości. Należy jednak pamiętać, że jeśli kupiony karnisz okaże się zbyt krótki będziemy zmuszeni wymienić go na dłuższy.

 

 

Jak zamówić karnisze na wymiar ?

Jeżeli życzą sobie Państwo indywidualny rozmiar karnisza należy z dostępnych opcji rozmiarowych wybrać "Karnisz na zamówienie" (ostatnia pozycja) i wpisać żądaną długość. (Podana długość jest długością samych drążków. Zakończenia przedłużają karnisz o kilka cm. Patrz "Pełne wymiary wybranego karnisza")

 

 

instrukcje montażu karniszy

   Karnisze - strona producenta

 

 

Newsletter

karnix oficjalny dystrybutor

Dostawa tylko 24h

14 dni na zwrot

Bezpieczna transakcja

Biuro obsługi klienta  
(023) 692 03 88

 
Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN