Jak wybrać roletę?

 

 
 

Przy wyborze rolety decydują trzy główne czynniki: wygląd, funkcjonalność oraz cena. Rolety nie tylko różnią się kształtem, ale mają także różne cechy jak stopień zaciemnienia, łatwość montażu, właściwości anty-termiczne. Staramy się aby nasza oferta była różnorodna i każdy mógł wybrać coś dla siebie, dopasowując produkt indywidualnie do swojego wnętrza, gustu czy zasobności portfela.
 


Łatwość i szybkość montażu

Na tym tle bezkonkurencyjne są minirolety, montujemy je bezpośrednio na ramie okiennej bez użycia żadnych narzędzi, wszystko co jest potrzebne do montażu znajduje się w zestawie. Mini roletę w kilka minut  jest w stanie zamontować największy laik.

Twoim priorytetem jest cena?

Tutaj wyróżniają się także minirolety (ceny już od kilkunastu złotych), niewiele droższym rozwiązaniem będą rolety wolnowiszące Emma oraz Plisy.

Miniroleta Stella - szybkość montażu i najlepszy stosunek jakości do ceny

 

Szukasz rolety do sypialni?

Lubisz odpoczywać w dzień i cenisz sobie absolutne zaciemnienie wnętrza ? - idealne dla Ciebie będą rolety z materiałem Blackout. Mamy do wyboru kilka form – mogą to być rolety wolnowiszące, minirolety lub rolety w kasecie.

Potrzebujesz rolet do biura?

Zbyt duże nasłonecznienie przeszkadza Ci w pracy przy komputerze? Często używasz rzutnika i potrzebujesz natychmiastowego zaciemnienia? Tutaj z pomocą przyjdą rolety z materiałem Blackoutktóry z jednej strony jest podgumowany dzięki czemu nie przepuszcza światła, oraz stanowi świetną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń.

Roleta Wolnowsząca Blackout - 100% zaciemnienia.


Jesteś estetą i cenisz nietuzinkowy wygląd?

Proponujemy rolety typu Dzień-Noc Lisa oraz Dzień i Noc w Kasecie – wyglądają oryginalnie w każdym wnętrzu, unikalna forma naprzemiennych pasów sprawia, iż możesz precyzyjnie regulować zaciemnienie nie podnosząc rolety.

Atrakcyjnym rozwiązaniem są też rolety z materiałem żakardowym typu Aqua, ich struktura przypominająca fale wody potrafi w niezwykły sposób przełamać monotonie minmalistycznego wnętrza.

Miniroleta Aqua - oryginalna faktura wody.

 

Zamknięta forma minirolet w kasecie sprawia, że mechanizm rolety wygląda jakby zlewał się z oknami i stanowił ich integralną część.

Miniroleta w Kasecie - połączenie elegancji i praktyczności

 

Posiadasz drewniane okna ?

Odpowiedzią będą rolety z mechanizmem brązowym które świetnie się komponują z drewnem i zlewają kolorystycznie nie zaburzając harmonii naturalnej oprawy okna.  

   

 

Cenisz sobie prywatność?

Wszystkie rolety chronią Cię przed ciekawskimi oczami gapiów, jeśli jesteś jednak uczulony na tym tle, mieszkasz na parterze bądź vis-à-vis zabudowań mieszkalnych, należy wybierać ciemne materiały o dużej gęstości jak blackout, perła czy aqua. Ciekawym rozwiązaniem są plisy które pozwalają przesłaniać okna wybiórczo, np. mieszkając na parterze możesz zasłaniać tylko dolną część okna tak aby nie pozbawiać wnętrza naturalnego światła.


 

Plisa pozwala przesłaniać okna wybiórczo


Sposób montażu rolet

Minirolety standardowe, w kasecie jak również plisy montujemy bezpośrednio na ramie okiennej bez wiercenia jakichkolwiek otworówRolety wolnowiszące zakrywają całą wnękę okienną, montujemy je bezpośrednio do ściany lub sufitu.

 

Co to jest prowadzenie żyłkowe?

Prowadzenie żyłkowe pozwala nam utrzymać roletę przy samej szybie, roleta nie powiewa, nie wykonuje bocznych ruchów w czasie podciągania i jest zawsze estetycznie i równo ułożona. Wszystkie minirolety marki Karnix są w standardzie wyposażone w prowadzenie żyłkowe.

 

Co to jest prowadzenie przestrzenne?

opcjonalny element minirolet w kasecie który zabezpiecza materiał przed powiewaniem oraz powoduje równe ułożenie względem wnęki okiennej. Od prowadzenia żyłkowego różni się tym, iż jest zabudowane plastikowymi listwami.

 

 


Poznaj Rolety marki KARNIX

Obejrzyj prezentacje VIDEO 

 

MINI ROLETY

 

ROLETY DZIEŃ NOC

 Mini Rolety Dzień-Noc marki Karnix

 

ROLETY WOLNOWISZĄCE

 

PLISY

 

  

Rolety - strona producenta 

 

 

 

Newsletter

karnix oficjalny dystrybutor

Dostawa tylko 24h

14 dni na zwrot

Bezpieczna transakcja

Biuro obsługi klienta  
(023) 692 03 88

 
Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN