Rolety - materiały

 

 
 

Pearl (gładki)

Niezwykle elegancki gładki, który charakteryzuje się delikatnym, perłowym połyskiem. Lekka transparencja sprawia, że roleta chroni nas przed nasłonecznieniem delikatnie rozpraszając światło we wnętrzu pomieszczenia. Jest to jeden z najczęściej wybieranych materiałów. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety perłowe dopasujesz do każdego wnętrza.

Perła (gładki)

 

Blackout (100% zaciemniający)

Jest to specjalny materiał pokryty jednostronnie gumą, dzięki czemu roleta zupełnie nie przepuszcza światła idealny do sypialni, biur czy sal konferencyjnych - wszędzie tam gdzie potrzebujesz 100% zaciemnienia. Dzięki unikalnym cechom materiał ten spełnia znakomitą ochronę anty-termiczną.

Blackout (100% zaciemniający)

 

Aqua (żakardowy)

Fakturowana powierzchnia materiału aqua idealnie kontrastuje z gładkimi jednolitymi ścianami. Lekka fakturka kojarząca się z falami podnosi walory estetyczne rolety i sprawia, że Twoje okno będzie wyglądać bardzo oryginalnie.

Aqua (żakardowy)

 

Basmati (żakardowy)

Basmati to refleksyjny materiał żakardowy o unikalnym połysku mieniącym się w świetle słonecznym. Fakturowana powierzchnia materiału basmati idealnie kontrastuje z gładkimi jednolitymi ścianami. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety basmati pasują niemal do kazdego wnętrza i stylu.

Basmati (żakardowy)

 

Dzień-Noc Promo

Rolety Dzień Noc to połączenie dwóch naprzemiennych materiałów: jednolitego zaciemniającego oraz siatki przepuszczającej światło. W połączeniu materiału z mechanizmem rolety Dzień-Noc mamy możliwość płynnej regulacji natężenia światła w pomieszczeniu. 

Dzien-Noc


Dzień-Noc Nature

Materiał Premium znakomicie harmonizujący z ze stylowymi i ekskluzywnymi wnętrzamiPołączenie dwóch naprzemiennych materiałów: jednolitego zaciemniającego oraz siatki przepuszczającej światło. W połączeniu materiału z mechanizmem rolety Dzień-Noc mamy możliwość płynnej regulacji natężenia światła w pomieszczeniu. 

 


Materiał plisowany

Oryginalnie wyglądający lekko transparentny materiał w formie harmonijki, który przybiera przestrzenną formę nadając wnętrzu niezwykle nowoczesny wygląd. Duże zróżnicowanie kolorystyczne pozwala dopasować plisę do każdego pomieszczenia. Plisy świetnie wyglądają na dużych powierzchniach okna i tak jak materiał aqua bardzo dobrze kontrastują z dużymi gładkimi powierzchniam.

Plisy

 


 


Poznaj Rolety marki KARNIX

Obejrzyj prezentacje VIDEO 

 

MINI ROLETY

 

ROLETY DZIEŃ NOC

 Mini Rolety Dzień-Noc marki Karnix

 

ROLETY WOLNOWISZĄCE

 

PLISY

  

Rolety - strona producenta 

 

 

 

Newsletter

karnix oficjalny dystrybutor

Dostawa tylko 24h

14 dni na zwrot

Bezpieczna transakcja

Biuro obsługi klienta  
(023) 692 03 88

 
Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN